Nabory na semestr zimowy 2015/2016

Już od wielu miesięcy Medyczny Uniwersytet Trzeciego  Wieku propaguje różnorodne formy aktywności intelektualnej i fizycznej. Wszystkich zainteresowanych kontynuacją lub rozpoczęciem przygody z MUTW zapraszamy do rejestracji  na zajęcia w roku akademickim 2015-2016.

Informacje dotyczące zapisów, które rozpoczynamy od 14 września do 30 września uzyskacie  Państwo od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 15:00

-  w siedzibie Studium Wychowania Fizycznego i Sportu Warszawskiego Uniwersytetu

Medycznego przy ul. Żwirki i Wigury 81A, pokój 16 lub 21

-  telefonicznie pod numerem: (22) 572-05-76

- mailowo: mutw@wum.edu.pl

- mailowo u Koordynatora MUTW : bozena.glinkowska@wum.edu.pl

Z radością pragniemy poinformować Państwa, że od stycznia 2016 wszystkie zajęcia będą odbywały się w nowo wybudowanym Centrum Sportowo Rehabilitacyjnym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego przy ul. Księcia Trojdena!