Jesteś tutaj

Aktualności

Zajęcia w nowym Centrum Sportowo-Rehabilitacyjnym

Ze względów organizacyjno-adminstracyjnych zajęcia Medycznego Uniwersytetu Trzeciego Wieku w nowym Centrum Sportowo-Rehabilitacyjnym WUM zostały odroczone do października 2016. Wszelkie zmiany będą ogłaszane na Facebook'u oraz na stronie MUTW.

Uwaga Studenci Medycznego Uniwersytetu Trzeciego Wieku!!!

Już wkrótce rozpoczynamy semestr letni 2015 /16 na Nowym Obiekcie Sportowo-Rehabilitacyjnym naszej Uczelni, którego uroczyste otwarcie odbyło się 17 grudnia 2015 r.Plan zajęć w następnej odsłonie.

Zaproszenie na Spotkanie Muzealne

Światowy Dzień Osteoporozy

Nabory na semestr zimowy 2015/2016

    Już od wielu miesięcy Medyczny Uniwersytet Trzeciego  Wieku propaguje różnorodne formy aktywności intelektualnej i fizycznej. Wszystkich zainteresowanych kontynuacją lub rozpoczęciem przygody z MUTW zapraszamy do rejestracji  na zajęcia w roku akademickim 2015-2016.

Zaproszenie na Walne Zebranie Członków

Dnia 19 maja 2015r. odbędzie się Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia o godz.18.30 w Studium Wychowania Fizycznego i Sportu WUM ( ul. Żwirki i Wigury 81A) w Sali  nr.17.
Powodem zwołania WZCZ są zmiany w Stowarzyszeniu, spowodowane wystąpieniem 8 członków ze Stowarzyszenia i ustalenie dalszych działań Stowarzyszenia MUTW

II Kongres Uniwersytetów Trzeciego Wieku Teatr Wielki Opera Narodowa 30 marca 2015r.

30 marca 2015r. odbył się II Kongres Uniwersytetów Trzeciego Wieku w Teatrze Wielkim

Opera Narodowa.

Strony